O mně

„Úspěch a spokojenost mých klientů je pro mě motivací k další práci“

Pracuji pro živnostníky a majitele malých i větších firem. Zejména takové, kteří chtějí posunout své podnikání dál, protože nepodnikají jen srdcem, ale uvědomují si, že zdravý rozum, zkušenosti a notná dávka proaktivity jsou v současném světě nezbytné pro další rozvoj. Moje poradenství pomáhá získat nadhled nad řešenou situací, vydefinovat si cíl a najít k němu správné cesty. Klientům se snažím dodat energii do dalšího podnikání. Alespoň to o mě říkají ti, s kterými spolupracuji.

Vystudovala jsem management na VŠB-TUO v Ostravě. MBA v oboru personální řízení a lidské zdroje jsem získala na Institutu práva a právní vědy v Praze. Kromě toho mám za sebou i pedagogické studium učitelství odborných předmětů na Ostravske univerzitě. Absolvovala jsem řadu kurzů osobního rozvoje i měkkých technik.

Poradenství v oblasti personalistiky a cestovníh ruchu poskytuji od roku 2008, projektovému a dotačnímu managementu a marketingu jsem se nejdříve věnovala v rámci zaměstnání ve státní správě (cca 8 let), následně od roku 2018 na volné noze. Po celou dobu jsem poskytovala lektorské služby, ať už v rámci rekvalifikačích kurzů či kurzů šitých na míru klientům.